Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M12
Counterbore drill for through hole
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0692610120 |
| EAN | 4029484119196 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 20.0 mm |
| Diameter of tenon | 13.5 mm |
| Length | 100.0 mm |
| Shank diameter | 12.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Counterbore drill for through hole
Alle varianter

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M10
18.011M10
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M3
6.03.4M3
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M4
8.04.5M4
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M5
10.05.5M5
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo