Corner pipe wrench, S-jaw 1/2"
Teeth also inductively hardened. Captive adjustment nut. Material: chrome vanadium, tempered.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0703850050 |
| EAN | 4029484138258 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 245.0 mm |
| Max. grip range | 35 mm |
| Min. grip range | 0 mm |
| Min./max. grip range | 0-35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
