Corner pipe wrench 90° 4"
Teeth also inductively hardened. Captive adjustment nut. Material: chrome vanadium, tempered.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0703835400 |
| EAN | 4029484138203 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 820.0 mm |
| Max. grip range | 130 mm |
| Min. grip range | 0 mm |
| Min./max. grip range | 0-130 mm |
| Supplier | RECA NORM |
