Corner pipe wrench 90° 1"
Teeth also inductively hardened. Captive adjustment nut. Material: chrome vanadium, tempered.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0703831100 |
| EAN | 4029484138166 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 310.0 mm |
| Max. grip range | 42 mm |
| Min. grip range | 0 mm |
| Min./max. grip range | 0-42 mm |
| Supplier | RECA NORM |
