Corner pipe wrench 45° 1 1/2"
Teeth also inductively hardened. Captive adjustment nut. Material: chrome vanadium, tempered.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0703842150 |
| EAN | 4029484138227 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 430.0 mm |
| Max. grip range | 60 mm |
| Min. grip range | 0 mm |
| Min./max. grip range | 0-60 mm |
| Supplier | RECA NORM |
