Conical wire brush, stainless steel wire, plaited, 100 mm
Knotted. Thanks to their special shape, these brushes can be used to machine hard-to-reach places. The knots on this brush are twisted to the left to improve durability. Thread connection, smooth wire.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 2695351115 |
| EAN | 4029484832439 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 100.0 mm |
| Material of wire | Stainless steel |
| Max. rotation speed | 15000 rpm |
| Wire diameter | 0.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Knotted. Thanks to their special shape, these brushes can be used to machine hard-to-reach places. The knots on this brush are twisted to the left to improve durability. Thread connection, smooth wire.
Alle varianter

Conical wire brush, steel wire, plaited, 100 mm
Steel100.012500
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Conical wire brush, steel wire, plaited, 115 mm
Steel115.015000
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Conical wire brush, stainless steel wire, plaited, 115 mm
Stainless steel115.015000
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo