C profile rail, strip zinc plated, perforated 2000x35x18 slot width 16.5mm
C-profile rail made of zinc plated steel. Slot width 16.5 mm is perfect for the use of clamps with hammer head base. For carrying cable or pipe guide. Rail length: 2 m Design: Perforated Advice: Suitable for use with the clamp (with hammer head base).
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0833003042 |
| EAN | 4012195864318 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | Perforated |
| Height | 18 mm |
| Material thickness | 1.5 mm |
| Rail length | 2 m |
| Supplier | RECA NORM |
C-profile rail made of zinc plated steel.
Slot width 16.5 mm is perfect for the use of clamps with hammer head base.
For carrying cable or pipe guide.
Rail length: 2 m
Design:
PerforatedAdvice:
Suitable for use with the clamp (with hammer head base).Alle varianter

C profile rail, strip zinc plated, unperforated 35x18 2 m
Without perforation3535 x 18 mm
pk (20 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

C profile rail, strip zinc plated, perforated 2000x20x8 slot width 11 mm
Perforated2020 x 8 mm
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo