Bosch drill chuck, size S 3, tenon diameter: 8 mm
Accessories for Bosch drills "Made in Germany".
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 069611100 |
| EAN | 4029484132782 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 8 mm |
| Height | 50 mm |
| Length | 110 mm |
| Size | S3 |
| Supplier | RECA NORM |
Accessories for Bosch drills "Made in Germany".
Alle varianter

Bosch adapter for drill chuck SDS+ to 1/2"
Adapter for drill chuck SDSplus to 1/2"
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Bosch drill chuck, size S 2, tenon diameter: 6 mm
Drill chuck key S 26S2
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Bosch drill chuck, size S 1, tenon diameter: 4 mm
Drill chuck key S 14S1
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Bosch SDSplus replacement chuck f. hammer drill GBH 2-26 DFR Art. No.2608572213
Replacement chuck for SDSplus hammer drill bit
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo