Ball joint extractor, 2 arms 80 mm
Manageable, strong design for extracting discs, gears, ball bearings etc.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0695500250 |
| EAN | 4036976104387 |
| Clamping depth | 80.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| External clamping width | 70 mm |
| Max. extraction weight | 1000 kg |
| Number of arms | 2 PCS |
| Supplier | RECA NORM |
Manageable, strong design for extracting discs, gears, ball bearings etc.
Advantages:
- Self-clamping hooks.
Alle varianter

Ball joint extractor, 3 arms, Gedore no. 1.13/00 80 mm
20007080.0
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo