Alu standing ladder with steps 2x10
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550106267 |
| EAN | 4066115025358 |
| Beam dimensions | 84.6 mm x 20.2 mm |
| Beam height | 84.6 mm |
| Beam width | 20.2 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 1347 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Alu standing ladder with steps 2x3
0.737302.21
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu standing ladder with steps 2x4
0.969602.42
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu standing ladder with steps 2x5
1.1911902.63
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu standing ladder with steps 2x6
1.4214202.85
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo