Alu standing ladder with platform 1x4 steps
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550107126 |
| EAN | 4066115025549 |
| Beam dimensions | 85.8 mm x 20.5 mm |
| Beam height | 85.8 mm |
| Beam width | 20.5 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 680 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Alu standing ladder with platform 1x3 steps
1.5215602.75
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu standing ladder with platform 1x5 steps
2.0621003.25
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu standing ladder with platform 1x7 steps
2.6026403.75
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu standing ladder with platform 1x9 steps
3.1431804.25
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo