Alu leaning ladder with steps 1x12
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550117140 |
| EAN | 4066115025563 |
| Beam dimensions | 85 mm x 20 mm |
| Beam height | 85 mm |
| Beam width | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Alu leaning ladder with steps 1x6
1.5615602.63
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu leaning ladder with steps 1x7
1.7917902.84
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu leaning ladder with steps 1x8
2.0220203.06
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu leaning ladder with steps 1x9
2.2522503.27
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo