Adjustable wrench, length 160 mm AF 0 - 35 mm
Exactly parallel-running jaws
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0700301161 |
| EAN | 4029484448012 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 160.0 mm |
| Max. clamping width | 35 mm |
| Min. clamping width | 0 mm |
| Min./max. clamping width | 0-35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Exactly parallel-running jaws
Advantages:
- The new TITANIUM CHROME surface reliably protects the wrench from corrosion and give it a unique look.
- Sits firmly in the hand with the modern 2-component handle.
Alle varianter

Adjustable wrench, length 200 mm AF 0 - 41 mm
41200.00-41 mm
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo