4698478171
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698478171 |
| EAN | 4058546341046 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 450 rpm |
| Length | 272 mm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 47 Nm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

4698162680
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698162681
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698162685
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
