4698471851
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698471851 |
| EAN | 4058546297503 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 200 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. pipe diameter | 200 mm |
| Spiral diameter | 20 mm |
| Supplier | RECA NORM |