4698471332
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698471332 |
| EAN | 4058546289607 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 1600 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill chuck span width | 10 mm |
| Max. drilling diameter in steel | 10 mm |
| Supplier | RECA NORM |


