4698471207
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698471207 |
| EAN | 4058546288358 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 1550 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill chuck span width | 13 mm |
| Max. drilling diameter in steel | 13 mm |
| Supplier | RECA NORM |


