4698464969
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698464969 |
| EAN | 4058546229146 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 650 mm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque measuring range | 203.4 Nm |
| Min. torque measuring range | 16.9 Nm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

4698162680
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698162681
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698162685
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
