4698464722
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698464722 |
| EAN | 4058546226671 |
| Bore diameter | 30 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 6300 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in wood | 63 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Milwaukee M18FTS210-121B Akku-Tischkreissäge
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo