4698459732
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698459732 |
| EAN | 4058546029043 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 1650 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 2400 Nm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter
4698443570
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
4698443580
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

