4698459707
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698459707 |
| EAN | 4058546028794 |
| Cable length | 15 m |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 250 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cable diameter | 10 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

4698162680
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698162681
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698162685
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
