4698459201
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698459201 |
| EAN | 4002395289967 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4500 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 13 Nm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
| Artikelnummer | 4698459201 |
| EAN | 4002395289967 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4500 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 13 Nm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |