4698451906
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698451906 |
| EAN | 4002395282159 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. temperature resistance | 400 °C |
| Min. temperature resistance | -30 °C |
| Min./max. temperature resistance | -30 to 400 °C |
| Supplier | RECA NORM |



