4698451633
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698451633 |
| EAN | 4002395141609 |
| Cable length | 7.6 m |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 500 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cable diameter | 8 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

4698162680
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698162681
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698162685
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
