4698447450
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698447450 |
| EAN | 4002395006243 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drill length | 160 mm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill diameter | 16 mm |
| Max. drilling depth | 90 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

4698430446
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698430467
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698430480
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698459340
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo