4698441900
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698441900 |
| EAN | 4002395002559 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 1500 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drilling diameter in steel | 10 mm |
| Max. drilling diameter in wood | 22 mm |
| Supplier | RECA NORM |


