4524112000
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4524112000 |
| EAN | 4052886410653 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 380 mm |
| Diameter x height | 380 x 660 mm |
| Empty weight | 4.9 kg |
| Height | 660 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

4524112050
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo