4509194353
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4509194353 |
| EAN | 4251142240465 |
| Colour | Anthracite grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 80 mm |
| Height | 50 mm |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Supplier | RECA NORM |
| Artikelnummer | 4509194353 |
| EAN | 4251142240465 |
| Colour | Anthracite grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 80 mm |
| Height | 50 mm |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Supplier | RECA NORM |